minetka, pieszczoty kobiecego łona ustami, językiem, palcami

Pierwsza i najważniejsza sprawa: minetka to nie tylko pieszczoty łechtaczki, ale też innych miejsc kobiecego łona.

Czym więc jest minetka?
To nic innego jak pieszczoty miejsc intymnych kobiety ustami, językiem przez drugą osobę. Dlaczego nie napisałem, że przez mężczyznę? Ponieważ wiele kobiet, które nie są homoseksualne – czyli są hetero, dopuszczają tę formę pieszczot wobec siebie, wykonywane przez drugą kobietę, gdzie tak naprawdę nie liczy się to: kto to robi, ale jak to robi i ile to daje przyjemności.

Ale najpierw zacznijmy od budowy łona kobiety.

(zdjęcie pochodzi ze strony: http://www.zdrowie.med.pl/uk_rozrodczy/anat_i_fizjo/a_ur.html)

Nas interesuje: łechtaczka, wargi sromowe, ujście do pochwy i napletek łechtaczki.

Całe łono kobiety jest naszpikowane zakończeniami nerwowymi – jest to o tyle ważne, że podczas pieszczenia jakiejś części łona, palce mogą drażnić lub pieścić inną część łona kobiety.

Zacznijmy może od góry: napletek łechtaczki i sama łechtaczka.
Łechtaczka u kobiety to krostka, drobinka, taka wypustka, której stymulacja potrafi doprowadzić kobietę do szczytowania, podnieść jej podniecenie (większe wydzielanie śluzu wewnątrz pochwy). Nad łechtaczką znajduje się napletek łechtaczki, który lekko zakrywa łechtaczkę.
W normalnych warunkach łechtaczka może być nie wyczuwalna, może też nie być za bardzo widoczna. Dopiero jej stymulacja sprawia, że staje się twardsza, wyczuwalna i gotowa do dalszej stymulacji lub po prostu do rozpoczęcie jej pieszczenia.
W momencie kiedy kobieta nie czuje podniecania, łechtaczka pozostaje pod swoim „płaszczykiem”. Ale kiedy kobieta zaczyna czuć podniecenie łechtaczka reaguje momentalnie.

Ale minetka czy pieszczoty ustami łona kobiety, to nie tylko łechtaczka. To też: wargi sromowe i ujście pochwy.
Ich pieszczenie, delikatne muśnięcia także potrafią rozpalić kobietę. Pieszczoty tych miejsc także potrafią dostarczyć kobiecie wiele przyjemności.

I tu pewna uwaga: pieszczenie ujścia odbytu też potrafi być podniecające dla kobiety. Ale takowe pieszczoty najlepiej jest wykonywać już gdzieś tak w połowie pieszczot łona kobiety. Ważne jest to, że nie wkłada się palce w otchłań odbytu, nie wciska się palca do środka. Tylko opuszkiem palców delikatnie pociera się zwieracze, czyli ujście do odbytu.
Takie pieszczoty w trakcie pieszczot łona kobiet, potrafią także być stymulujące dla niej.

Lizanie, przygryzanie wargami (bez użycia zębów), dotykanie końcem języka, branie w usta, całowanie, ślinienie, dotykanie, gładzenie, uciskanie, delikatne drapanie językiem.
Takie pieszczoty powinno się stosować wobec łechtaczki w przypadku języka i ust.

Lizanie, wkładanie głębiej i delikatne operowanie językiem, całowanie, dotykanie końcem języka i delikatne przesuwanie w górę i w dół, odchylanie ustami (samymi ustami, bez użycia zębów) warg sromowych, docieranie językiem do ujścia pochwy.
Takie pieszczoty powinny być stosowane przy pieszczeniu warg sromowych i ujścia pochwy w przypadku języka i ust.

Dotykanie końcem języka, delikatne ruchy w około, delikatne całowanie.
Takie pieszczoty powinno się stosować w przypadku odbytu, w trakcie pieszczot łona kobiety. Ważne: aby odbyt i jego ujście było zamknięte i nie było tam niczego – czyli był on czysty. Pieszczoty przeznaczone dla języka i ust.

Delikatne pocieranie, naciskanie, delikatne drapanie opuszkami palców, drażnienie kciukiem, klepanie, delikatne uderzenia w około miejsc intymnych, ruchy koliste koło miejsc pieszczot.
To pieszczoty łechtaczki wykonywane palcami.

Gładzenie, masowanie, lekkie i łagodne uderzanie, delikatne pieszczenie ujścia pochwy, rozchylanie i gładzenie.
To pieszczoty warg sromowych i ujścia pochwy wykonywane przy pomocy palców.

Wnikanie w głąb, wykonywanie ruchów emitujące ruchy członka, zaginanie palców w górę i lekko drażnienie górnej ścianki jak i tej pod opuszkami palców, zaginanie palców w dół i pieszczenie tamtejszych okolic, delikatne pieszczenie górnej ścianki pochwy i dolnej, piszczenie ścianek po bokach.
To pieszczoty wewnątrz pochwy przy użyciu palców.

Dlaczego wspominam o pieszczotach palcami?
Bo pieszczenie łechtaczki, albo ujścia do pochwy z wargami sromowymi to nie tylko usta i język.
Jeśli dany facet jest obeznany, to do pieszczot waszego łona nie używa tylko ust i języka, ale też pieści was w tym miejscu palcami.

Dlatego na początku napisałem, że pieszczoty łona kobiety to nie tylko łechtaczka. Ponieważ to też: wargi sromowe, ujście pochwy i sama pochwa. Gdzie można to połączyć z lekkim dotykaniem zwieraczy kobiety (nie każda kobieta to lubi, ale możecie spróbować – ale bez wkładanie jej palca w pupę, czyli do środka).

Pieszczoty ustami i językiem połączone z pieszczotami palcami – dają pełne spektrum doprowadzenie kobiety do szczytowania i to bez uprawiania jako takowego seksu.

Ponieważ oral i minetka to nic innego jak: stymulacja miejsc intymnych partnera/partnerki, stymulacja która ma na celu dotarcie do szczytowania. Więc można to porównać do masturbacji, a nie do kochania się, czy że to jest stosunek. Wszystko zależne jest też od tego: jak wy do tego podchodzicie, czy dla was to stosunek, czy raczej coś ala masturbacja, ale przy użyciu innej techniki.

A jeśli by się temu przypatrzeć, to nie musicie cały czas pieścić jej między nogami. W momencie kiedy pieścicie jej łechtaczkę możecie rękami pieścić jej piersi, zapleść jej dłonie w swoje dłonie, możecie delikatnie muskać jej uda, jej łydki, stopy, brzuszek. Możecie w każdej chwili zaprzestać pieścić jej łono ustami i językiem, i przejść do całowania jej ciała, albo jej ust, a pieszczoty łechtaczki i jej łona dokończyć palcami. Kombinacji jest wiele, ponieważ kiedy macie zajęte usta i język, możecie pieścić jej ciało palcami. Kiedy zaś macie zajęte palce, możecie pieścić jej ciało ustami, językiem.

I nie skupiajcie się tylko na jednym miejscu na ciele kobiety, bo jej całe ciało potrzebuje pieszczot, a nie tylko jedna strefa jej ciała.

I na koniec…
Jaki smak ma wnętrze kobiety, jak pachnie?
Pachnie podobnie jak pachnie sperma. Zdziwieni?
Wnętrze kobiety i sperma musza mieć te samo pH, aby plemniki mogły przetrwać tyle czasu, aby doszło do zapłodnienia. Wnętrz kobiety utrzymuje temperaturę zgodną i przyjazną dla plemników. Dlatego wnętrz kobiety pachnie w przybliżeniu jak nie tak samo, jak sperma.
Wnętrz pochwy, śluz to wydzielina kobieca, która ma smak zależny od cyklu menstruacyjnego, jego konsystencja też jest różna dla każdego etapu cyklu jajeczkowania.
Wydzielina w pochwy kobiet ma posmak zależny od: w jakim cyklu miesiączki się znajduje dana kobieta i jak dba o higienę intymną.
Śmierdzący lekko serowaty zapach, oznacza zakażenie rodnikami grzyba i lepiej jest się zgłosić do ginekologa, chyba że chce się mieć większe problemy.
Właściwa wydzielina nie jest taka przyjemna w smaku dla mężczyzn. W wielu przypadkach jest intensywna, a smak od razu odczuwalny w przypadku zetknięcia się go z językiem osoby pieszczącej.
Zazwyczaj wyróżnia się dwa smaki: kwaśny i gorzki – wszystko zależne od cyklu, o czym wspominałem. Struktura wydzieliny w pochwie też ma znaczenie, w jakim cyklu jajeczkowania kobieta się znajduje.

I z tego wynika, że zapach łona kobiety i jej smak to nie jest malina, czy coś smakowitego, tak jak dla wielu kobiet sperma nie jest zbyt dobra w smaku.
Ale coś za coś… :)
I jak nie chcecie być tylko pieszczącymi, możecie zastosować pozycję 69, która dogodzi wam obojgu, a przy okazji sprawdzicie się w formie pieszczot swoich narządów rodnych :)

ps.
Nikt wam nie zabroni wykorzystać przy minetce wibratorów czy innych zabawek ;) To już zależy wszystko od was…

Informacje o rajstopyman

Po pierwsze: nie jestem gejem/homoseksualistą - jestem hetero! Po drugie: kto powiedział lub gdzie jest napisane, że rajstopy są tylko dla kobiet??
Ten wpis został opublikowany w kategorii porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s