fakty i mity: anal (seksu w pupę) i masturbacji analnej

Na łamach tego bloga został już opisany raz seks analny.

Ale tym razem jednak zajmiemy się czymś trochę innym.
Ponieważ spróbuję odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie seksu analnego i masturbacji analnej.

1. Czy seks analny i masturbacja analna boli ?
2. Co czuje kobieta podczas seksu analnego?
3. Pozycje, aby kobieta miała przyjemność z seksu analnego?
4. Czy się różni: seks analny do masturbacji analnej?
5. Następstwa seksu i masturbacji analnej?
6. Jak się przygotować przed seksem i masturbacją analną?
7. Co powinna wiedzieć kobieta o seksie analnym, a co mężczyzna?
8. Czy uprawiając seks analny można zajść w ciąże?
9. Czy seks analny jest bezpieczny i czy jest alternatywą dla zwykłego stosunku?
10. Dlaczego faceci lubią seks analny, a dlaczego niektóre kobiety wolą ten seks od standardowego?

10 pytań i 10 odpowiedzi.
To może zacznę nie typowo, bo od tych najprostszych przechodząc do tych najtrudniejszych :)

Odpowiedź na 8 ( Czy uprawiając seks analny można zajść w ciąże?)
Nie. Uprawiając seks analny nie można mieć dzieci, a kobieta nie może zajść w ciąże. Pochwa i przewód odbytniczy (lub jak kto woli – odbyt) nie są połączone.

odpowiedź na 4 (Czy się różni: seks analny do masturbacji analnej?)
Seks analny to zwykłe uprawianie seksu, tylko nie ten otwór co trzeba lub zazwyczaj. A masturbacja to, uprawienia seks samemu ze sobą. Inaczej rzecz ujmując – masturbacja analna nie różni się niczym od normalnej masturbacji. Tylko w tym przypadku, kobieta mimo wszystko musi stymulować nie tylko doznania odnośnie odbytu – ale też łechtaczkę.
W tym przypadku, wchodzenie w odbyt to tylko dodatek do całej masturbacji. Więc samo wnikanie w pupę nie doprowadzi nas do orgazmu.

odpowiedź na 6 (Jak się przygotować przed seksem i masturbacją analną?)
Pierwsza rzecz: wypróżnienie się, czyli zrobienie kupy. Jeśli nie mamy ochoty na to i tak czeka nas lewatywa. Kobiety chcące uprawiać tego typu seks czy masturbację (panowie i kobiety), to musi być wykonana lewatywa.
Najlepiej jest to zrobić gruszką o plastikowym zakończeniu – można ją kupić za około 20 zł. w każdej aptece. Jest ona przeznaczona do robienia lewatywy niemowlakom (napis na opakowaniu – przeznaczenie). Ale w tym przypadku, to my jej użyjemy. Gruszkę napełniamy letnią wodą, może być z „małym” mydłem lub bez – to nie ma znaczenia – ważne aby była woda, nie za ciepła i nie za zima. Gruszkę napełniamy w całości i lekko wsuwamy w zwieracze. Ta czynność nie powinna być przez nas wyczuwalna, chodzi o wprowadzenie plastikowego trzonka gruszki do odbytu. I teraz naciskamy na gruszkę, do końca. Wyjmujemy końcówkę i napełniamy gruszkę drugi raz. I ponawiamy czynność. Po drugim opróżnieniu gruszki – potrzepmy sobą w okolicach pupy – coś jak byśmy kręcili hula hop. I teraz usiądźmy na sedesie, lekko się rozluźniając – powinniśmy poczuć lekkie parcie, więc wykonajmy czynność, która zazwyczaj robimy podczas robienia kupy. To co zawierał przewód odbytniczy powinno zostać wydalone w kawałkach kału. Wiem, że to może nie jest przyjemne, ale taka jest rzeczywistość. Teraz powtórzymy czynności z wiązane z lewatywą i ponownie się wypróżnijmy. Jeśli wylatuje z nas sama woda – prawdopodobnie co to zalegało jako kał zostało wydalone i wypłukane.
Ważne!
Może zdarzyć się tak, że z odbyty będzie kapać woda. Jest to naturalne i powinno ustać po chwili – nie ma się czego bać.
I żadna woda w nas też nie zalegnie – wszystko zostało wydalone.
Inną rzeczą, jest lekkie nasmarowanie zwieraczy i środka odbytu wazeliną. Krem pobudzający w tym miejscu nie za bardzo zadziała, a nawet może podrażnić ścianki odbytu. Prezerwatywa powinna być nawilżana podwójnie, niż normalnie. Jest to spowodowane tym, że odbyt nie ma nawilżania sam od siebie – to dupa przecież.

Warto też obmyć sobie całą pupę i okolicę zwieraczy – dla higieny :)
Takie przygotowanie się do seksu czy masturbacji powinno wystarczyć na obecnym etapie. Kolejne opiszę w kolejnych pytaniach.

Odnośnie masturbacji, najlepiej mocno nasmarować wibrator czy to czym będziemy penetrować odbyt.
Warto też zważyć na to, że w momencie poczucia bólu, dyskomfortu – lepiej zaprzestać dalszą penetrację. Ponieważ, mimo wszystko dana penetracja powinna być dobrowolna i oboje partnerów powinno być zgodnych co do niej.
Początki będą trudne i będą przejawiać się bólem, lub zaciskaniem zwieraczy. Ale po jakimś czasie, wykonując okrężne ruchy w około zwieraczy i powiększając palcem otwór do odbytu sprawimy, że przy lekkim rozluźnieniu i chęci wszystko przebiegnie tak jak powinno.
Początkowo możemy nasmarować palec dużą ilością wazeliny i lekko wsunąć go między zwieracze (nie zaciskać!). I powoli i delikatnie robić okrężne ruchy, jak byśmy chcieli powoli namalować spiralę od środka do skaju kartki. Nie możemy zaciskać zwieraczy pod czas tej czynności. Warto pamiętać też o wazelinie czy nawilżaniu zwieraczy, aby nie były one suche.
Podczas masturbacji analnej lepiej stosować giętkie wibratory. Sztywne i twarde przedmioty nie będą wstanie się poddać naszemu wnętrzu, co doprowadzić do bólu i nieprzyjemnej chęci szybkiego wyciągnięcia tego co mamy w pupie.
Najgorszym wrogiem są tutaj nerwy, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nie możemy się stresować czy denerwować! Jeśli nie czujemy się komfortowo i mamy obiekcje, lepiej zaprzestać to co robimy i zapomnieć o tym :)
Nie wszyscy potrafią się przemóc, tego typu stosunkowi (kobieta i mężczyzna).
Ponieważ ten sposób stymulacji nie jest usłany przyjemnością tak od razu… a im więcej tego będziemy robić, tym mniej w tym będzie przyjemności.

odpowiedź na 1 (Czy seks analny i masturbacja analna boli?)
Tak. Niestety, ale tak. Pierwszy stosunek analny powinien być bardziej masturbacją. Jeśli jesteście parą i chcecie spróbować tego doznania lub chcecie zacząć uprawiać ten seks. To musicie wiedzieć, że jest on bolesny dla osoby, która doznaje penetracji odbytu. Ponieważ palce, czy niewielkiej wielkości wibratory nie są tym czym jest wielkość członka. W tym przypadku, jeśli partner ma dużego (szerokiego) członka seks analny nie dość że może być bolesny za każdym razem, to jeszcze może doprowadzić do uszkodzenia ścianek odbytu. W seksie analnym nie jest potrzebny długi i objętościowo duży członek. Ponieważ wprowadzanie go, między zwieracze jest mocno odczuwalne przez drugą osobę. I zawsze to gwarantuje ból, a w późniejszym czasie i problemy zdrowotne (ale o tym później).
Aby zacząć najlepiej – najpierw stymulować zwieracze, czyli ujście do odbytu. Dana osoba musi pamiętać, aby nie napisać ich podczas stosunku, ponieważ częste napinanie ich w czasie uprawiania seksu lub masturbacji może doprowadzić do pozostania przez zwieracze w tej pozycji, kiedy coś mamy między nimi. Czyli zwieracze staną się cały czas otwarte – niestety.
Dlatego ważnym jest, aby podczas stosunku lub masturbacji być rozluźnionym i skupić się na czymś innym – aby nie zaciskać zwieraczy, bo im więcej będziemy uprawiać seksu analnego, tym zwieracza będą to gorzej znosić – skazując nas na nieprzyjemny zapach, wyciekający kał a nawet popuszczanie kału i niekontrolowane puszczanie gazów (czyli. taka kobieta lub mężczyzna będzie pierdzieć, nie mając na to wpływu).
Ale pierwsze stosunki czy masturbacje będą bolesne, jeśli to co zostanie włożone w nas odbyt będzie dość duże (np. duży objętościowo członek, lub wibrator).

Odpowiedź na 2 (Co czuje kobieta podczas seksu analnego?)
Zbyt wiele przyjemności związanych z tego typu seksem nie ma. Początkowe stosunki mogą być pewnym placebo – czyli iluzją podniecenia, fascynacji, a nawet orgazmu. Po jakimś czasie taki seks stanie się udawaniem przyjemności. Będzie to spowodowane tym, że zwieracze jak i odbyt przystosują się do takiego stosunku, a co za tym idzie – każdy stosunek będzie czymś w rodzaju uczucia wsadzania czegoś w nas, co my odczuwamy jako mimowolne ruchy a nas, ale nic więcej.
Jest to spowodowane tym, że odbyt jako taki nie posiada wielu zakończeń nerwowych i nie można go stymulować. Jedyne mocno objęte nerwami miejsce to zwieracze, które są tak naprawdę mięśniem, który przy każdym stosunku się wyrabia – przyzwyczaja do tego, że raz na jakiś czas coś jest między tymi dwoma fałdami mięśni.
Ale iluzja przyjemności, bo tak to można nazwać po kilku razach – jest ulotna, a przy takim stosunku najlepiej stymulować inne partie erogenne, aby mieć jakąś przyjemność z tego, że coś wchodzi w nas. A raczej w rurę, która jest przez nas oczyszczana.
Ponieważ przewód odbytniczy to taka rura na składanie kały, który w momencie uformowania przez ten przewód i ścianki odbytu zaczyna napierać na wewnętrzne ścianki zwieracza, co my czujemy jako parcie na „sranie”. Inaczej rzecz ujmując, uprawiając stosunek analny ktoś pakuje w taką rurę, która wiele przyjemności nie daje – bo jest od czegoś innego.

odpowiedź na 3 ( Pozycje, aby kobieta miała przyjemność z seksu analnego?)
Problem z mężczyznami jest taki, że oni mają punkt G w tyłku, więc dla nich taki seks, czy masturbacja to każdorazowe większe pobudzenie orgazmu, ale tylko orgazmu.
U kobiet sytuacja wygląda całkiem inaczej. Ścianki odbytu stykają się ze ściankami pochwy. Teraz już wiecie, dlaczego czasami czujecie z takiego stosunku przyjemność, a czasami nie. Ponieważ nie wszystkie pozycje gwarantują pocieranie członka własnie o tę część odbytu w waszym ciele. Pozycje od tyłu (czyli ty na kolanach, obrócona tyłem, a on za tobą) ta pozycja to przyjemność dla niego, a nie dla ciebie. Członek przy takiej pozycji wygina się ku kręgosłupowi, a nie waginie. Rozwiązanie było by, aby partner staną nad tobą i wchodził w ciebie od góry, a nie płasko poziomo. Takie wchodzenie w odbyt gwarantuje, że podczas stosunku analnego będzie on pocierał się o ściankę, która jest tą właściwą. Problem w tym, że takie coś jest możliwe ale w momencie kiedy twór otwór do odbytu jest naprawdę duży i na tyle rozciągnięty, że nie sprawi ci to bólu. Ponieważ w innym przypadku, jakiekolwiek manewrowanie sprawi ci masę boleści.
Kolną pozycją jest pozycja ala podniesione nogi do góry a nawet lepiej jak nad głowę. Wypinanie się i nadstawianie do penetracji. Ta pozycja i takie wprowadzanie członka sprawia, że dużo szybciej odczujesz przyjemność. Członek będzie lekko zaginał się przy każdym wejściu, a co za tym idzie będzie pocierana właściwa ścianka.
Jednak prawda jest taka, że i ta pozycja nie gwarantuje kobiecie wiele przyjemności. Mocne wygięcie się z podniesionymi nogami sprawia, że członek będzie mimo wszystko wchodził pocierając ściankę od strony kręgosłupa, a nie pochwy. Partner musi w tym układzie manewrować członkiem, aby przy każdym wejściu czy ruchu lekko się podnieść. A jak już to napisałem, nie będzie to ani przyjemne, ani miłe a do tego rozciągnie zwieracze i je mocno nadwyręży. A to jak już napisałem, spowoduje że po takim czymś zostanie nam lekko niedomknięta dziura w miejscu, gdzie powinno być wszystko zakryte.

odpowiedź na 7 (Co powinna wiedzieć kobieta o seksie analnym, a co mężczyzna?)
Kobieta powinna pamiętać o lewatywie i oczyszczeniu odbytu. Najlepiej też stosować kremy i maście na odbyt i jego okolice. Ważne też jest zabezpieczenie się przed zarazkami penisa. Przecież żaden facet nie dezynfekuje go przed stosunkiem. Kobieta powinna też wiedzieć o tym, aby po stosunku lub masturbacji posmarować zwieracze.
Mężczyzna powinien się zabezpieczyć w postaci prezerwatywy. Powinien też wiedzieć, że w każdym odbycie są zarazki i bakterie. I nie powinien on po stosunku analnym dotykać ani penisa, a jeśli ma kondoma, to umyć po jego zdjęciu palce i ręce. Mężczyzna musi też wiedzieć, że na członku po jego wyjęciu może pojawić się kał, albo coś brązowego. Powinien on też wiedzieć, że choć założył on gumkę, może nabawić się chorób związanych z odbytem, czy mieć problemy z grzybicą, pojawieniem się ropni czy innych rzeczy.
Ważne, aby po takim stosunku czy masturbacji umyć ręce i przed umyciem nie dotykać miejsc intymnych kobiety, czy mężczyzny. Warto w tym przypadku stosować się do higieny i to nad wyraz przesadnej.

odpowiedź na 9 (Czy seks analny jest bezpieczny i czy jest alternatywą dla zwykłego stosunku?)
Nie, nie jest. Seks analny niesie wiele niebezpieczeństw, o których dowiadujemy się po latach. Pewne następstwa mogą być „hodowane” wiele lat i objawić się już wieku ~40 lat.
I taki seks nie jest alternatywą dla normalnego seksu. Ponieważ najwięcej korzyści z niego czerpie mężczyzna. Kobieta raczej jest bardziej obserwatorem lub przedmiotem w który się pcha penisa.
Prawdziwy stosunek nie można porównać do czynności kiedy to ktoś wpycha nam coś w tyłek, który tak naprawdę jest taką trochę wąską rurą.

odpowiedź na 5 (Następstwa seksu i masturbacji analnej?)
Następstwa, to: hemoroidy, które mogą być „hodowane” nawet kilka lat, bez wiedzy danej osoby. A które pojawiają się u wszystkich, którzy uprawiają tego typu seks. Hemoroidy mogą pojawić się też, u osób które mają problemy z wypróżnieniem i próbują całe dnie napić zwieracze – co także daje podobny efekt.
Kolejnym zastępstwem, a który już wymieniłem to: niekontrolowanie puszczanie gazów, czy nieprzyjemny zapach z okolić odbytu. Kolejnym następstwem jest nie trzymanie małych ilości kału. Kolejnym jest to, że zwieracze mogą nie domykać się, co może doprowadzić do uwalniania się kału z odbytu.
innym następstwem jest tzw. rozgwiazda w około zwieraczy. Czyli zwieracz wygląda jak taka gwiazdka, tylko trochę ciemna – zawsze ciemna. Można to zauważyć i wielu gwiazd porno. Co jest sygnałem o intensywnym wykorzystywaniu odbytu do scen analnych. Kolejnym następstwem jest pojawienie się krwawienia i swędzenia – to oznaka hemoroidów. Warto wtedy skontaktować się z lekarzem, który przepisze leki. W razie dalszych problemów, może być potrzebna operacja zwieraczy.
Innym następstwem może być zerwanie ścianki dzielącej pochwę i odbyt – a wiadomo do czego to może doprowadzić. Jeszcze inną rzeczą może być wydłużenie się zakończenia dwunastnicy i wyjścia jej po za zwieracze i odbyt. W takim przypadku charakteryzuje się to tym, że między zwieracze zwisa normalna tkanka – takie coś trzeba zgłosić do lekarza i zostanie wykonana operacja. Następstwem może być zaparcie lub rozwolnienie i biegunka – u różnych osób objawia się to różnie.
Jak widać następstwa uprawiania seksu analnego, nawet raz na miesiąc lub nawet rok – może doprowadzić do poważnych następstw i chorób w przyszłości. Zapewne będą to hemoroidy i ciągłe pieczenie w okolicach odbytu. Ale może być nawet gorzej…

odpowiedź na 10 (Dlaczego faceci lubią seks analny, a dlaczego niektóre kobiety wolą ten seks od standardowego?)
Faceci lubią ten seks, ponieważ w momencie kiedy wagina kobiety jest już dość dociągnięta przez uprawienia częstego seksu, a wagina wygląda jak dwa zwisające wary – faceci chcą poczuć znowu coś ciasnego i ciepłego jak kiedyś (jak na samym początku).
Ale też, wiele par próbuje tegoż seksu, aby zapobiec ciąży. Zapomina się tylko o następstwach które ujawnią się później (za kilka lat). Kobiety wolą ten seks, ponieważ udawanie przy nim jest dużo prostsze. Problem pojawia się w momencie kiedy dana kobieta jest przymuszana lub zmuszana do takiego stosunku. W tym przypadku taki stosunek będzie bolesny i będzie miał swoje następstwa nawet w nie do końca zamykających się zwieraczach.

I po za pytaniami trzeba tutaj napisać o czymś jeszcze: zmuszanie do takiego, czy normalnego seksu – to jest gwałt.
I nie powinno się tego robić, nie ważne czy my mamy na to ochotę, a druga strona nie.

=============================

…Aktualizacja

Oto skutki zbyt intensywnego naużywania seksu analnego czy masturbacji analnej:

Otwarty cały czas otwór odbytu. Przy parciu kału na zwieracze, popuszczanie kału, brzydki zapach.

ass - anal

A tak się będzie dziać po długoletnim uprawianiu seksu analnego. Nie zamykające się zwieracze, ciągły wypływający kał, cały czas otaczający nas brzydki zapach, problemy z siedzeniem od 30 lat i operacyjne wycinanie hemoroidów.

 

Czy tak wygląda normalny zwieracz, bez wypinania się?
wag1

Albo tak:
wag2

W skrajnych wypadkach, ścianki jelita, która są połączone z odbytem i przewodem odbytu, mogą się zacząć wydłużać. A takim wypadku, zaczną ole zwisać po za zwieracze. Tkanka nie będąca skórą, a wystająca z odbytu. Takie skutki spotykają np. homoseksualistów, którzy uprawiają takie seks dość często. Aby daną rzecz naprawić, potrzebna jest operacja.

Polecam przejrzenie tego bloga: zobacz – http://spread-ass-cheeks.tumblr.com/

Osoby uprawiające seks analny nie myślą o tym co będzie za 5 lat czy za 10 lat. Kiedy to będą one wydawać masę pieniędzy na maści, tabletki i czopki, aby ich zwieracze trzymały to co z nich wychodzi.

Ponieważ skutki analu wychodzą w wieku 30, 40 lat – kiedy to zwieracze nie są takie jak za młodu. Tylko czy młode dziewczyny myślą o tym?

I dlaczego wiele dziewczyn uprawia seks analny?
Bo z tego nie będzie dzieci i ta wiadomość i ta świadomość potęguje niby podniecenie, oraz doznania. W innym przypadku to po prostu robienie z faceta geja, bo jak nazwać faceta który pakuje w dupę, nie ważne czy dziewczyny czy kobiety – dupa do dupa, dla faceta to żadna różnica.

…………………………………………..

Wypowiedź eksperta:

Czy seks analny jest bezpieczny dla zdrowia?
Nie, jeśli partnerka cierpi na któreś ze schorzeń odbytu, np.: wrzodziejące zapalenie jelita grubego, kłykciny kończyste, żylaki odbytu czy zmiany zapalne okolicy odbytu. Z kolei, jeśli partnerzy są zdrowi oraz używają prezerwatywy, miłość grecka nie jest szkodliwa dla zdrowia, choć niektórzy lekarze przyznają, że może skutkować nieprzyjemnymi dolegliwościami, takimi jak: bóle jelit, biegunka, hemoroidy, zaparcia, uczucie rozdęcia brzucha czy nietrzymania stolca i gazów. Oprócz tego, w czasie stosunku analnego może dojść do przebicia ściany jelita lub rozluźnienia zwieracza.
Oczywiście, seks analny, podobnie jak każda inna forma kontaktu płciowego, może spowodować zarażenie wirusem HIV oraz wirusowym zapaleniem wątroby typu B, dlatego decydując się na taką formę kontaktu z nieznajomym, ZAWSZE używaj prezerwatywy.
Jeśli zauważysz, że krwawisz po odbyciu stosunku analnego, koniecznie skonsultuj się z lekarzem proktologiem.
Aby seks analny był dla ciebie w pełni komfortowy i bezpieczny, pamiętaj o:
Użyciu lubrykantu. W ten sposób nawilżysz odbyt, a stosunek będzie dla ciebie mniej bolesny. Możesz również zastosować prezerwatywę przeznaczoną specjalnie do uprawiania seksu analnego – jest grubsza od klasycznej i pokryta dużą ilością lubrykantu.
Nieuprawianiu seksu waginalnego po analnym. Inaczej przeniesiesz do pochwy bakterie z odbytu i narazisz się na poważną infekcję!
Przeprowadzeniu lewatywy. Dzięki temu zarówno ty, jak i twój partner poczujecie większy komfort oraz będziecie czerpać większą przyjemność ze zbliżenia.

———————————————-

Wiele osób, które masturbują się analnie lub uprawiają seks analny nie wiedzą… jak sprawdzić następstwa anala?

Jest bardzo prosty sposób: Stawienia taboret a na nim lusterko. Pozbywacie się dolnej odzieży i majtek, i klękacie w pozycji kociej (pozycja na pieska, ale to wy klękacie) i wypinacie się. W lusterku podpatrujecie otwór odbytu. Jeśli rozszerza się przy waszym wypinaniu, to tak samo dzieje się: kiedy siedzicie/siadacie lub rozchylacie nogi. Podobny efekt rozchylania się zwieraczy to… chodzenie lub poruszanie nogami np. podczas szybkiego chodzenia lub biegania. Jeśli podczas szybkiego marszu lub biegu popuszczacie bąki lub po prostu puścicie niekontrolowanego pierda, to znak że wasze zwieracze nie do końca się domykają i jest to wina… anala.

Informacje o rajstopyman

Po pierwsze: nie jestem gejem/homoseksualistą - jestem hetero! Po drugie: kto powiedział lub gdzie jest napisane, że rajstopy są tylko dla kobiet??
Ten wpis został opublikowany w kategorii porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „fakty i mity: anal (seksu w pupę) i masturbacji analnej

 1. TX pisze:

  większego debilizmu nie widziałem, nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz bladego pojęcia

  • rajstopyman pisze:

   Widać ty też nie :)

   Ani argumentów, ani zaprzeczeń tego co napisałem.

   A powyższy tekst powstał w oparciu o konsultację z lekarzem i kobietami, które uprawiały ten tym seksu.

   Ale jeśli twierdzić (zakładam że jestem facetem), to oznacza to jedno – wkładasz swojej dziewczynie i ciszysz się przyjemnością. Szkoda, że ona z niego nic nie ma – ale aby to wiedzieć, trzeba rozmawiać, a nie od razu wciskać. Chyba że nawet nie wiesz na czym seks polega? Bo on na pewno nie trwa 5 min… jeśli taki jest twój rekord…

 2. Iza pisze:

  Ależ bzdury… Jestem dziewczyną i wiele odczuwam OGROMNĄ przyjemność z takiego seksu! Żadnego udawania. Jesteś jakąś niedopchniętą dziewicą, albo moherem, skoro piszesz takie głupoty. Buzia też nie jest od obciągania, a jednak nikt normalny tego nie potępia.

  Często sama namawiam partnera do takiego seksu, bo go lubię.

  • rajstopyman pisze:

   Chciałbym zobaczyć twój tyłek za 3 lata :) kiedy to zaczną się problemy z hemoroidami. I jeśli sama nie masz wiedzy o tym, co robisz – zapytaj się lekarza, on ci potwierdzi to co zostało napisane :)

  • analizator pisze:

   Jestem mężczyzną heteroseksualnym i mimo tego bardzo lubię masturbację analną. Przez tę czynność choć trochę mogę niezobowiązująco poczuć się jak gej. Podczas stymulacji prostaty orgazmy są kilka razy większe niż przy zwykłym wsadzaniu prącia prącia w kobietę. A moja partnerka uwielbia penetrację obu otworów. Nawet lubi jak jej wsadzam delikatnie całą dłoń w pupkę. Nikt z nas nie ma problemu z odbytem. Zwieracze są ciągle ciaśniutkie. Zamiast wazeliny stosować można żele wodne, nawet są bez zapachu. Albo olej roślinny jadalny – tani i dobrze smaruje. Całuski we wszystkie słodkie pupcie :*

 3. carne pisze:

  od wieków wiadomo, że d… jest do s**ania, dobry tekst

 4. :)mmmmmiiiiiiiiiimmiiiiiiii pisze:

  czy to normalne ze po pierwszym razie poleci krew z odbytu jak oddaje sie stolca:)

  • rajstopyman pisze:

   Nie.
   Krew w kale, albo krwawienie z odbytu to nic dobrego.
   Jeśli krew pojawiła się po pierwszym razie: może to wynikać z braku „nasmarowania” penisa. Czyli: skóra wewnątrz odbytu została albo obtarta, albo poraniona.
   Problem z odbytem jest taki, że jeśli coś tam się dzieje – to nie wiesz o tym. Pieszczenie i ból przyjdzie, kiedy wszystko wejdzie w ostatnie stadium.
   A więc reasumując: krwawienie to nic dobrego. To tylko informacja, że skóra wewnątrz została uszkodzona, naciągnięta albo nawet porwana.
   Dlatego do analu trzeba w twoim przypadku „nasmarować” penisa partnera, ponieważ krwawienie może doprowadzić do pojawianie się: zakażenia, albo coraz to większej ilości krwi. Może to też wynikać z poranienia ścianek wylotu odbytu, czyli zwieraczy. A od tego pierwszy krok do hemoroidów, które nie da się wyleczyć w kilka dni.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s