punkt G – u mężczyzny

Kiedy powiedzieć, gdzie się znajduje punkt G u mężczyzny, niektórzy z obrzydzeniem odwrócą głowę, a inni powiedzą, tam.

Punkt G u mężczyzn znajduje się w odbycie, a tak naprawdę zaraz za zwieraczem, lekko u góry.
Tak, tak… tam jest ten punkt – w dupie ;)

Jeśli nie chcesz wiedzieć więcej na ten temat, możesz przestać czytać dalej, jeśli chcesz się dowiedzieć: jak sprawić, aby twój partner szczytował jak nigdy dotąd, albo aby orgazm był jak wybuch wulkanu u twojego ukochanego – zapraszam do dalszej lektury :)

Jak już napisałem, punkt G jest zaraz za ujściem gdzie kończy się ciało.

Jak przekonać do sprawdzenia teorii w praktyce? Po przez rozmowę. Wasz partner musi się zgodzić na taką formę stymulacji podczas stosunku lub pieszczot. Ważne jest przekonanie, że to nie jest nic homoseksualne – bo tak naprawdę nie jest. Każdy facet ma ten punkt w tym samym jednym miejscu – w tyłku.
Dlatego przed tym, jak zaproponujecie partnerowi to, abyście sprawdzili te informacje, warto się zastanowić, jaki jest wasz partner – czy go to nie zrazi, taka propozycja.

Kiedy już wasz partner, po waszej namowie panie, zechce wypróbować to o czym mu powiedziałyście.
Czas przystąpić do działania. A ono ogranicza się do tego, że podczas stosunku lub stymulacji członka partnera – lekko wkładacie palec wskazujący między zwieracze partnera (powoli i delikatnie), palec może być zwilżony śliną i zaginacie go w górę. Gdzieś na końcu palca zaczynacie lekko masować to miejsce i poruczać się przy ściance.
Mężczyzna nie powinien odczuć na początku żadnej różnicy w doznaniach czy ruchach, że więcej czuje. Może odczuć minimalne rozluźnienie.

WAŻNE: ta forma stymulacji może różnie działać na waszego partnera: u jednych przyspieszy to dojście do wytrysku i orgazmu, u innych może wydłużyć stosunek – zazwyczaj stosunek mocno się skraca przy zastosowaniu stymulacji punktu G u mężczyzny – trzeba mieć to na uwadze drogie kobiety, że stymulując to miejsce, momentalnie wasz partner/ukochany może dość do końca, kiedy wy dopiero zaczynałyście mieć z tego przyjemność.

Następstwami tej formy stymulacji u mężczyzn MOŻE BYĆ, większe wyczerpanie kochaniem się i brakiem ochoty na dalsze pieszczoty czy zaczynaniem od początku. Mogą też wystąpić inne rzeczy, jak szybsze zasypianie partnera, zaraz po stosunku – przy wykorzystaniu stymulacji punktu G.
Jest to spowodowane tym, że mężczyzna więcej spala energii niż zazwyczaj, jeśli stymulacja jest dobrze wykonana i odpowiednim miejscu.

Wielu mężczyzn podczas stosunku z kobietą, gdzie ona przez chwile stymuluje jego punkt G, może zrazić się do tego typu pieszczoty z tego powodu, że nie zauważą oni poprawy w doznaniach podczas stosunku.
A powód tego jeden, stymulacja punktu G, to większe i głębsze doznania orgazmu i szczytowania, a nie samego stosunku.

Dobre partnerki, które znają swojego partnera bardzo dobrze, potrafią podczas kochania się stymulować punkt G u swojego partnera, kilka razy w ciągu stosunku, co może mieć dobre skutki dla doznań. W tym przypadku, po prostu kobieta wkłada palec lekko pociera opuszkiem palców miejsce gdzie się kończy palec i wyciąga go, po jakimś czasie ponawia to, aż do momentu szczytowania mężczyzny.

WAŻNE: stymulowanie miejsca podczas orgazmu mężczyzny, może mieć tego następstwa u mężczyzny w postaci: wzdęć, nie możności utrzymania gazów, nie trzymanie kału, nie miły zapach z okolic pośladków.
Powód, podczas orgazmu – zwieracze mężczyzny zaciskają się i rozluźniają. Nawet podczas stosunku dochodzi do takich skurczów. Obecność palca kobiety między zwieraczami, może sprawić, że mięśnie te (bo to są mięśnie i u kobiety i u mężczyzn) mogą przyzwyczaić się do tego, że coś znajduje się miedzy nimi lub że zacisk jest normalny, choć nie będzie.

Co trzeba powiedzieć, u kobiet w tym miejscu nie występuje nic. Kobiety swój punkt G mają gdzie indziej :)

Kiedy już omówiliśmy co i jak to zrobić, warto napisać w jakich pozycjach najlepiej sprawdza się ten przycisk do 2x większego doznania orgazmu.
— klasyczna
— 69
— szybki numerek w magazynie, biurze (kobieta siedzi lub leży np. na biurku czy stole, i nogami obejmuje partnera lub ma nogi uniesione do góry)

Kolejna sprawa, to podejście do tego – czy to ma sens?
Choć raz kobieta powinna namówić swojego mężczyznę do tego, aby sprawdzić tą teorię, jeśli będzie widać efekty – nikt nie zabroni wam aby co jakiś czas stosować tą pieszczotę.
Ważne jest, aby nie stała się ona jedynym czynnikiem do seksu, że wasz facet tylko w waszym palcem w tyłku chce się kochać.
W tego typu pieszczotach mężczyzny ważne jest wyczucie i kiedy warto zaprzestać pieszczoty.
W tym przypadku ważne jest to, aby partner nie był wam obcy w doznaniach i odczuciach, skutek pieszczot za pewne odczujecie też na sobie i w sobie…
…ale decyzja do odnalezienia punktu G u waszego mężczyzny powinna być obojga – po za tym, i wy musicie się przemóc. Przecież mimo wszystko wkładacie palec w ciało mężczyzny, a nie swoje czy kobiety.

Informacje o rajstopyman

Po pierwsze: nie jestem gejem/homoseksualistą - jestem hetero! Po drugie: kto powiedział lub gdzie jest napisane, że rajstopy są tylko dla kobiet??
Ten wpis został opublikowany w kategorii porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s