pozycja na jeźdźca – rozkosz dla kobiety

Tak naprawdę kochanie się w pozycji klasycznej jest po jakim czasie nudne.
Przecież wymyślono i ujawniono wiele pozycji, które mogą dostarczyć wiele rozkoszy i kobiecie, i mężczyźnie.
bierzemy na warsztat pozycję na jeźdźca :) Ale już piszę na samym początku: TEKST BĘDZIE BARDZIEJ DLA KOBIET :)
Pozycja ta ma to do siebie, że kobieta jest na górze i decyduje o wszystkim, dosłownie o wszystkim. Ma kontrolę nad szybkością, nad głębokością penetracji i ułożeniem swojego ciała, jak i sposobem ocierania się penisa w pochwie, jak i po za nią. Tak naprawdę, kobieta w tej pozycji dominuje i decyduje jak jest jej dobrze :)
Jest to bardzo dobra pozycja dla facetów, którzy szybko dochodzą.
Napiszę tylko, że przedłużenie stosunku w tej pozycji może być nawet o 100%.
Jeśli ktoś nie wie o jaką pozycję chodzi, to chodzi o to, że kobieta siada na leżącego mężczyznę i podnosi się i opada, czując jak zagłębia się w nią partner.
Pozycja może być i wyglądać u każdego inaczej… jedne kobiety lubią usiąść, coś ala na kolanach, inne jedną nogą podpierają się: jedna noga zgięta w kolanie, a druga oparta na stopie, jeszcze inne kucają.
Pozycja ta może być stosowana kiedy kobieta jest do nas zwrócona przodem, albo tyłem, więc nie jest powiedziane że będziemy widzieć jej twarz. Ale moim zdaniem odwrócenie przodem jest najlepszą metodą.

Co w tej pozycji takiego przyjemnego dla kobiety?
A mianowicie, to one „dawkują” sobie tępo i głębokość penetracji. Ważna w tej pozycji jest znajomość swojego ciała i wnętrza przez kobietę. Ponieważ to ona wie, na ile może sobie pozwolić w ocieraniu się bliżej miejsca łechtaczki i tych ścianek, a na ile może to robić w drugą stronę. Kobiety w tej pozycji mogą decydować, która ściankę bardziej ocierają, a którą mniej. Miłe widziane jest też, lekkie mieszanie: tzn. młynek – może to zdezorientować partnera, ale jest bardzo przyjemne, możecie mi panie wierzyć na słowo, choć nie mam tej części ciała co wy, to coś nie coś wiem.
W tej pozycji, bardzo wskazane jest zgranie z partnerem i po tej pozycji można też zobaczyć, jak wygląda wasz związek. Naprawdę… jeśli nie umiecie się w tej pozycji zgrać, twój facet wymusza na tobie ruchy, chce szybko zakończyć to co zaczęliście razem, albo nie umie on dostosować się do ciebie i ODCZYTYWAĆ TWOICH SYGNAŁÓW, to za jakiś czas wasz związek będzie istniał, ale tylko w waszych głowach.
W tej pozycji, mimo wszystko trzeba się zgrać i trzeba się uczuć drugiej osoby: jeśli kobieta robi i delektuje się tą pozycją, to panowie – spokojnie i też poczujcie w tym przyjemność, nie leżcie jak te woły, przyłączcie się do partnerki. Jeśli zaś was nie interesuje ta pozycja, to odpuście sobie – ponieważ nie dacie z siebie 100%, a tylko 40%, to marne zaczynanie pieszczot i kochanie się.
Faceci muszą czytać i uczyć się swojej partnerki, ponieważ odginanie się do tyłu lub do przodu to sygnał czego one chcą. Oczywiście każda kobieta powinna na początku pokazać swojemu ukochanemu, czego po takim zagraniu oczekuje, aby on już na przyszłość wiedział co robić :)
W tej pozycji mężczyźni nie muszą być bierni: naginanie się do partnerki i pocałunki, pocałunki piersi, dobijanie przy każdym opadaniu kobiety do niej, aby wejść głębiej, wykorzystanie dłoni do pieszczot piersi, dotykanie jej brzucha, pleców twarzy, przeczesywanie włosów, szeptanie jej do ucha czułych słówek, patrzenie jej w oczy, patrzenie na nią i rozpuszczenie na jej twarz włosów (jeśli ma je długie), trzymanie się za ręce – to wszystko możemy my, panowie.
Dlatego taka ważna jest znajomość partnerów, bez tego facet będzie leżał i tyle. A to nie o to chodzi…
Kobiety w tej pozycji mogą się wyginać, pochylać nad partnerem, schodzić do poziomu, gdzie przedłużają stosunek i znowu zaczynają się poruszać.
Pozycja może nie być komfortowa dla kobiet z otyłością, strach przed pokazaniem się w całej okazałości. Podobnie kobiety z starszym wieku mogą mieć awersje do tej pozycji, ponieważ muszą się odkryć i dominować, a nie zawsze tego chcą. Pozycja może też nie spodobać się kobietą, przez to że wymaga od ich samych decydowania i podejmowania decyzji, a nie zawsze one tego chcą.
Jest jeszcze jedna rzecz, która może zaistnieć w tej pozycji: stymulowanie łechtaczki. Tak, tak – w tej pozycji kobiety, jeśli ich faceci leżą jak woły mogą podsunąć palec pod miejsce gdzie łechtaczka styka się z brzuchem faceta i ją stymulować. Oczywiście można ją stymulować przez cały stosunek, albo tylko przez krótki okres stosunku. W tym miejscu mogą też zaskoczyć panowie i sami lekko i delikatnie pieścić kobiety w tym miejscu, zapewniam was, kobieta wam się odwdzięczy :)

Ale jak już napisałem: ta pozycja pokazuje jak jesteście dobrani w związku i jak się rozumiecie i dogadujecie. Jeśli wam ta pozycja nie wychodzi, to podobnie wygląda, tak naprawdę, wasz związek. Warto mieć to na uwadze, ponieważ konsekwencje mogę się ujawnić dopiero po czasie, jeśli partner i partnerka uczą się siebie, reagują na pokazywane pieszczoty i okazują chęć w tej pozycji, to oznacza to, że jest szansa. Jeśli potraficie się zrozumieć, umiecie odczytywać swoje sygnały, jak i mężczyzna potrafi rozgrzać kobietę jeszcze bardziej niż była i ona chce więcej, że przeradza się to w dzikie ujeżdżanie i kanonadę krzyków i szybkich oddechów, to tylko pogratulować.
Jak też napisałem, pozycja jest idealna dla kobiet, aby same pokazały czego oczekują i jak chcą się kochać.
I mimo wszystko jest to pozycja dla panów, którzy szybko dochodzą. Ponieważ w tym miejscu ważne jest, aby kobieta znała swojego partnera na tyle, aby wiedzieć: kiedy zwolnić, a kiedy przyspieszyć.
Pozycja nie jest idealna na dni, kiedy pojawia się miesiączka – ponieważ ułożenie ciała kobiety, może sprawić, że krwawienie może wystąpić w bardziej obfitej ilości.

Informacje o rajstopyman

Po pierwsze: nie jestem gejem/homoseksualistą - jestem hetero! Po drugie: kto powiedział lub gdzie jest napisane, że rajstopy są tylko dla kobiet??
Ten wpis został opublikowany w kategorii porady i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s