Pierwsze ubieranie rajstop

Miedzy zdobyciem pierwszych czarnych rajstop (z ostatniego wpisu), a obecnym okresem minęło kilka lat: koniec szkoły, koniec praktyki i droga w dorosłe życie.
I czekał mnie wyjazd w pewne miejsce na rok czasu.

Po powrocie do domu nie widziałem co robić. Wróciło wszystko co było przed tym czasem, który minął. Chyba to pojawiło się z nudów… i braku partnerki. Powróciła fascynacja rajstopami. Kiedy przypomniały mi się doznania, ręce same mi drżały. Rajstopy… tamte czarne rajstopy wyrzuciłem, wiec nie miałem żadnych.
Naszła mnie też myśl: jak to jest założyć rajstopy.
Długo walczyłem z przekonaniami, godności i męskością. Mnie jednak ciągła ciekawość, z drugiej strony przeświadczenie że to jest przesada. Podniecanie się rajstopami ich dotykiem, to jedno, ale nosze nie ich, zakładanie to drugie Przecież ja nie wiem jak się je nawet zakłada. Kolejna sprawa to, że kobiety zazwyczaj mają ogolone nogi, w reklamacj słyszałem „gładkie nogi”. Wziąłem głęboki oddech, nie przekonany czy dobrze robię, czy nie… Ogoliłem sobie nogi, aż po uda. Okazało się, że mam nawet szczupłe nogi :) I do tego nawet zgrabne. No dobra, ale co teraz. Wziąłem czarne rajstopy, które kupiłem, przy okazji kupiłem też kilka innych marek i kolorów.
O dziwo kupno rajstop też nie było dla mnie łatwe. Dłonie mi się trzęsły i byłem czerwony jak burak… Dla mężczyzny, który kupuje rajstopy dla żony to nic, ale świadomość, że kupuje się je dla siebie, to coś innego. Czułem się dziwnie i cały czas walczyłem z samym sobą. Ale powiedziałem sobie, że przecież od tego nie umrę. Miałem 23 lata. Co może mi się stać, nikt mnie nie widzi i nie słyszy. Złapałem rajstopy w ręce i zacząłem je obracać, zastanawiając się, jak kobiet to robią, jak zaczynają. Włożyłem dłoń w jedną nogawkę do strefy palców i zacząłem ściągać do strefy „majtek”. Chwilę się zastanawiałem, bo podniecało mnie to, że poczuję ten materiał na gładkiej skórze, że będzie się on prześlizgiwał po moim ciele. Przed włożeniem stopy w rajstopy bałem się, a ręce mi drżały. Ale co tam, włożyłem stopę w zrolowaną kupę nogawki i poczułem jak się prześlizguje po moim ciele. Naciągnąłem jedną część na wysokość kolana i… A jak założę drugą część? Więc zrolowałem drugą nogawkę od strefy palców do „majtek” i włożyłem drugą stopę w zrolowaną część. Złapałem część majtkową rajstop i zacząłem podciągać ja w górę. Okazało się, że rajstopy są bardzo wytrzymałe :) Po założeniu obejrzałem się z każdej strony. Miłe w dotyku, ciepłe, bo zaczęły mnie grzać, prawie ich nie czułem, że je mam na sobie. Fajna sprawa, ale co teraz. Byłem bardzo podniecony, ale też czerwony na buzi. Zrobiłem coś, czego mężczyźni nie robią… kurcze, jestem nie normalny – pojawił się głos w głowie. Ta myśl długo mnie męczyła, aż nie stwierdziłem, że jednak nie, bo patrzę się na kobiety, podniecają mnie kobiety, chce być z kobieta, nie przebieram się całkiem w damskie rzeczy, ale ubrałem tylko rajstopy. Przecież to nic wielkiego, wtedy też odkryłem słowo: fetyszysta.
Właśnie, jestem fetyszystą, podniecają mnie kobiecie nogi w rajstopach :)
Zazdrościłem tylko kobietom, właśnie tych rzeczy, których zabrania się mężczyzną: rajstop, spódniczek, obcasów.

Po tym zajściu, długo zastanawiałem się nad ponownym ubraniem rajstop. Ale to było silniejsze od mnie i postanowiłem chyba za 5 razem, że muszę znaleźć lepszy sposób na ubieranie tej garderoby kobiecej, bo mój sposób przysparza mi wiele problemów i w żaden sposób nie jest wygodny. :)

Informacje o rajstopyman

Po pierwsze: nie jestem gejem/homoseksualistą - jestem hetero! Po drugie: kto powiedział lub gdzie jest napisane, że rajstopy są tylko dla kobiet??
Ten wpis został opublikowany w kategorii moja historia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Pierwsze ubieranie rajstop

  1. Tomek pisze:

    Też podnieca mnie damska bielizna. Jestem żonaty i nie raz podkradam żonie rajstopki. Podniecam się w nich…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s