punkt G – u mężczyzny

Kiedy powiedzieć, gdzie się znajduje punkt G u mężczyzny, niektórzy z obrzydzeniem odwrócą głowę, a inni powiedzą, tam.

Punkt G u mężczyzn znajduje się w odbycie, a tak naprawdę zaraz za zwieraczem, lekko u góry.
Tak, tak… tam jest ten punkt – w dupie ;)

Jeśli nie chcesz wiedzieć więcej na ten temat, możesz przestać czytać dalej, jeśli chcesz się dowiedzieć: jak sprawić, aby twój partner szczytował jak nigdy dotąd, albo aby orgazm był jak wybuch wulkanu u twojego ukochanego – zapraszam do dalszej lektury :)

Jak już napisałem, punkt G jest zaraz za ujściem gdzie kończy się ciało.

Jak przekonać do sprawdzenia teorii w praktyce? Po przez rozmowę. Wasz partner musi się zgodzić na taką formę stymulacji podczas stosunku lub pieszczot. Ważne jest przekonanie, że to nie jest nic homoseksualne – bo tak naprawdę nie jest. Każdy facet ma ten punkt w tym samym jednym miejscu – w tyłku.
Dlatego przed tym, jak zaproponujecie partnerowi to, abyście sprawdzili te informacje, warto się zastanowić, jaki jest wasz partner – czy go to nie zrazi, taka propozycja.

Kiedy już wasz partner, po waszej namowie panie, zechce wypróbować to o czym mu powiedziałyście.
Czas przystąpić do działania. A ono ogranicza się do tego, że podczas stosunku lub stymulacji członka partnera – lekko wkładacie palec wskazujący między zwieracze partnera (powoli i delikatnie), palec może być zwilżony śliną i zaginacie go w górę. Gdzieś na końcu palca zaczynacie lekko masować to miejsce i poruczać się przy ściance.
Mężczyzna nie powinien odczuć na początku żadnej różnicy w doznaniach czy ruchach, że więcej czuje. Może odczuć minimalne rozluźnienie.

WAŻNE: ta forma stymulacji może różnie działać na waszego partnera: u jednych przyspieszy to dojście do wytrysku i orgazmu, u innych może wydłużyć stosunek – zazwyczaj stosunek mocno się skraca przy zastosowaniu stymulacji punktu G u mężczyzny – trzeba mieć to na uwadze drogie kobiety, że stymulując to miejsce, momentalnie wasz partner/ukochany może dość do końca, kiedy wy dopiero zaczynałyście mieć z tego przyjemność.

Następstwami tej formy stymulacji u mężczyzn MOŻE BYĆ, większe wyczerpanie kochaniem się i brakiem ochoty na dalsze pieszczoty czy zaczynaniem od początku. Mogą też wystąpić inne rzeczy, jak szybsze zasypianie partnera, zaraz po stosunku – przy wykorzystaniu stymulacji punktu G.
Jest to spowodowane tym, że mężczyzna więcej spala energii niż zazwyczaj, jeśli stymulacja jest dobrze wykonana i odpowiednim miejscu.

Wielu mężczyzn podczas stosunku z kobietą, gdzie ona przez chwile stymuluje jego punkt G, może zrazić się do tego typu pieszczoty z tego powodu, że nie zauważą oni poprawy w doznaniach podczas stosunku.
A powód tego jeden, stymulacja punktu G, to większe i głębsze doznania orgazmu i szczytowania, a nie samego stosunku.

Dobre partnerki, które znają swojego partnera bardzo dobrze, potrafią podczas kochania się stymulować punkt G u swojego partnera, kilka razy w ciągu stosunku, co może mieć dobre skutki dla doznań. W tym przypadku, po prostu kobieta wkłada palec lekko pociera opuszkiem palców miejsce gdzie się kończy palec i wyciąga go, po jakimś czasie ponawia to, aż do momentu szczytowania mężczyzny.

WAŻNE: stymulowanie miejsca podczas orgazmu mężczyzny, może mieć tego następstwa u mężczyzny w postaci: wzdęć, nie możności utrzymania gazów, nie trzymanie kału, nie miły zapach z okolic pośladków.
Powód, podczas orgazmu – zwieracze mężczyzny zaciskają się i rozluźniają. Nawet podczas stosunku dochodzi do takich skurczów. Obecność palca kobiety między zwieraczami, może sprawić, że mięśnie te (bo to są mięśnie i u kobiety i u mężczyzn) mogą przyzwyczaić się do tego, że coś znajduje się miedzy nimi lub że zacisk jest normalny, choć nie będzie.

Co trzeba powiedzieć, u kobiet w tym miejscu nie występuje nic. Kobiety swój punkt G mają gdzie indziej :)

Kiedy już omówiliśmy co i jak to zrobić, warto napisać w jakich pozycjach najlepiej sprawdza się ten przycisk do 2x większego doznania orgazmu.
– klasyczna
– 69
– szybki numerek w magazynie, biurze (kobieta siedzi lub leży np. na biurku czy stole, i nogami obejmuje partnera lub ma nogi uniesione do góry)

Kolejna sprawa, to podejście do tego – czy to ma sens?
Choć raz kobieta powinna namówić swojego mężczyznę do tego, aby sprawdzić tą teorię, jeśli będzie widać efekty – nikt nie zabroni wam aby co jakiś czas stosować tą pieszczotę.
Ważne jest, aby nie stała się ona jedynym czynnikiem do seksu, że wasz facet tylko w waszym palcem w tyłku chce się kochać.
W tego typu pieszczotach mężczyzny ważne jest wyczucie i kiedy warto zaprzestać pieszczoty.
W tym przypadku ważne jest to, aby partner nie był wam obcy w doznaniach i odczuciach, skutek pieszczot za pewne odczujecie też na sobie i w sobie…
…ale decyzja do odnalezienia punktu G u waszego mężczyzny powinna być obojga – po za tym, i wy musicie się przemóc. Przecież mimo wszystko wkładacie palec w ciało mężczyzny, a nie swoje czy kobiety.

Informacje

Po pierwsze: nie jestem gejem/homoseksualistą - jestem hetero! Po drugie: kto powiedział lub gdzie jest napisane, że rajstopy są tylko dla kobiet??

Tagged with: , , , , , , , , , , ,
Napisane w porady

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

WordPress.com Logo

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Twitter picture

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Intymne pytanie – intymna sprawa
Jeśli masz jakieś intymne pytanie, zapytanie lub chcesz coś wiedzieć więcej. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na dany temat, o którym tu napisałem: w komentarzu pod danym wpisem na blogu zaznacz, że to nie jest komentarz, albo napisz że nie chcesz aby ten komentarz był publikowany. Wtedy odpowiem na twój komentarz na maila jaki podasz w okienku gdzie trzeba wpisać w formularz komentarza.
ocenione

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Join 11 other followers

Follow

Otrzymuj każdy nowy wpis na swoją skrzynkę e-mail.

%d bloggers like this: